O Nas

„Wesoła Gromadka” – to prywatny żłobek, spełniający najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki nad najmłodszymi. U nas opiekę nad Waszymi pociechami sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów i opiekunek.

Wesoła Gromadka

    Pragniemy, aby dzieci zdobywały w naszym żłobku doświadczenia o jakie w domu naprawdę trudno. Naszym celem jest kształcenie osobowości dziecka w najwcześniejszym okresie jego rozwoju. Pragniemy zapewnić rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny, poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami i różnorodne zajęcia. Dokładamy wszelkich starań w dążeniu do jak najdoskonalszych warunków dla dzieci i personelu w naszym żłobku.

    Realizując marzenia z dzieciństwa staramy się wyróżniać ponad standard, by stworzyć dzieciom bajkowy, bezpieczny świat. Chcemy by dzieci czuły się szczęśliwe, a ich rodzice byli spokojni. Potrafimy stworzyć przytulną i bezpieczną atmosferę tak, aby każde dziecko czuło się jak w domu. Mieścimy się w zacisznym i spokojnym miejscu. Posiadamy duży lokal o powierzchni ponad 270m.kw. z ogrodem dostosowany do potrzeb Maluszków. Lokal spełnia wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe. Dla bezpieczeństwa w żłobku zastosowano kamery w salach i na korytarzu, cały obiekt z zewnątrz jest monitorowany łącznie z ogrodem, na którym dzieci będą mogły bawić się codziennie.

    W żłobku zapewniamy 54 miejsca.

Współpracujemy z przesympatyczną panią  psycholog dziecięcą, z panią od gimnastyki korekcyjnej, rehabilitantką, panią od rytmiki oraz  panią od języka angielskiego

Kadra

    Kadrę pedagogiczną Żłobka Niepublicznego Wesoła Gromadka tworzy zespół wykształconych, wysoko kwalifikowanych i kreatywnych wychowawców/opiekunów dbających o ciepłą oraz przyjazną atmosferę w naszej placówce.
    Są to odpowiednio przygotowani i doświadczeni pedagodzy, osiągający wysokie efekty w pracy z dziećmi w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości jak również rozbudzania ciekawości poznawczej. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.
    W podejmowanych działaniach opiekuńczo-wychowawczych wychowawcy stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbając o ich właściwy rozwój.W swojej pracy wykorzystują najnowsze metody, koncepcje i formy pracy, które gwarantują opiekę, wychowanie oraz nauczanie na najwyższym poziomie.
    W naszym Żłobku pracują osoby uzdolnione plastycznie, manualnie, muzycznie i teatralnie, co pozwala na rozwijanie oraz kreowanie indywidualnych zainteresowań, talentów u każdego dziecka.
    W pracy nasza wykwalifikowana kadra opiera się na podstawowych założeniach:
  • Każde dziecko jest odrębną jednostką wymagającą indywidualnego podejścia.
  • Każde dziecko posiada swoiste uzdolnienia, możliwości, braki oraz ograniczenia.
  • Wszelkie podejmowane działania wychowawcze budują samodzielność, sprawność ruchową, rozwój emocjonalny i umysłowy oraz dojrzałość społeczną dziecka opartą na wzajemnej współpracy i relacji między wychowawcami a rodzicami.
Wszystko odbywa się w miłej, serdecznej, przyjacielskiej atmosferze, gdzie stawiane zadania dostosowane są odpowiednio do możliwości, potrzeb, zainteresowań oraz wieku małego dziecka.

Galeria